Výzva na spoluprácu s lesbami v Čechách a v Drážďanoch

Važené dámy,

posielam vám všetkým link na stránky dikusného fóra, kde sa začína rozbiehať debata o spolupráci s lesbickou komunitou v Drážďanoch. Ženy z Dráždan majú záujem byť v kontakte s komunitami v ostatných krajinách, majú záujem o spoločné viac-menej pravidelné stretnutia, výmenu informácií a skúseností, atď.

Všetky podrobnejšie informácie nájdete na stránke: http://www.lesba.cz/kavarna/viewtopic.php?t=753
(ak link nebude aktívny, veľmi jednoducho si ho skopírujete: vysvieťte shiftom a šípkou celý link, stlačte Ctrl + C, presuňte sa do nového okna internetového explorera do horného adresového riadku a stlačte Ctrl V. A je to! Prepáčte malú exkurziu do sveta PC, viem, ze s tým občas niektoré devy majú starosti:-)

Prosím, nedajte sa odradiť tým, ze sa tam hovorí o stretnutí s českou komunitou, o to skutočne vôbec nejde… ide o to, aby sme spolu boli v kontakte a aby sme z toho mali všetci dobrý pocit a aby boli nejaké výsledky, ktoré budú mať význam. Stretnutia sú k dispozícii úplne všetkým, nezávisle od krajiny… to je hádam už dnes jasná vec:-)

Prosím vás, ak by ste mali záujem sa podieľať na akcii, alebo ak by ste mali akúkoľvek pripomienku, otázku…atď., reagujte priamo v rámci Kaviarne lesby.cz

Ďakujem a teším sa na spoluprácu.

S pozdravom

Zuzka14

Facebooktwitterredditpinterestlinkedin
The following two tabs change content below.
Prvé lesbické združenie Museion, primárne svojimi cieľmi a aktivitami zamerané na slovenskú lesbickú komunitu, vzniklo v roku 1994 a v priebehu rokov sa stalo rešpektovanou súčasťou slovenskej občianskej spoločnosti a ľudskou i aktivistickou sieťou (nielen) lesieb na Slovensku.