Podisea: Zraz lesbických a … žien

Občianske združenie PODISEA pozýva všetky baby lesbické, bisexuálne a … na zimný zraz.

Zraz sa uskutoční v dňoch 6. – 9. januára 2004 na chate VSS, Ždiar (Belianske Tatry)

Z programu:

  • premietanie filmu,

  • výlet do Tatier,

  • besedy na aktuálne aj neaktuálne témy,

  • diskotéka,

  • kochanie sa (čím chcete),

  • a podobne

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené na chate VSS vo veľmi peknej prírodnej atmosfére Belianskych Tatier. Chata je 2-poschodová, izby sú 1, 2, 3 a 4 posteľové a sociálne zariadenie a sprchy sú na prízemí a 1.poschodí. 2.poschodie je podkrovné. Vybavenie je super, je tam jedna veľká plne vybavená kuchyňa (hrnce, taniere, príbory, hrnčeky, sporák a pod.) a jedna menšia na 1.poschodí s dvojplatničkou, spoločenská miestnosť s televízorom, videom a hifi-vežou. Pre chatou sa nachádza menší kopec a vlek, takže lyžiarky si môžu prísť na svoje.

Chata VSS sa nachádza v peknom prostredí obklopená vrchmi Vysokých Tatier asi 30 km od Popradu. Do Ždiaru sa dopravíte vlakom v kombinácii s autobusom. Vlakom z Košíc do Tatranskej Lomnice a potom autobusom z Tatr. Lomnice smer Lisá Poľana a tento spoj stojí aj v Ždiari. Kto by sa chcel dopraviť autom, tak trasa je smer Poprad, pred Popradom odbočiť na smer Janovce.

V Ždiari sa nachádza viac obchodíkov s potravinami, čiže núdzu o čerstvé pečivo nie je potrebné mať, neďaleko je aj reštaurácia a plno miest na príjemné posedenie či miest na dlhšiu prechádzku.

Ceny

ubytovanie bez stravy: 170.- Sk/deň (noc)

Je nevyhnutné informovať o účasti na chate Luciu Kordovú (0907 555 593) alebo Janku Kapustovú (0905 316 162) najneskôr do 23. 12. 2004. Dátum zaplatenia pobytu je najneskôr do 30.12.2004 u Lucii Kordovej.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedin
The following two tabs change content below.
Prvé lesbické združenie Museion, primárne svojimi cieľmi a aktivitami zamerané na slovenskú lesbickú komunitu, vzniklo v roku 1994 a v priebehu rokov sa stalo rešpektovanou súčasťou slovenskej občianskej spoločnosti a ľudskou i aktivistickou sieťou (nielen) lesieb na Slovensku.