L-BLOG: píšte na svoj web pod lesba.sk kedykoľvek, a hoci aj anonymne

Milé devy, milé dámy, milé a milí friends, teším sa, že vás môžem pozvať na blogovú podstránku lesba.sk, ktorá vám (v menu lesba: L – blog) ponúka možnosť spestriť sebe aj ostatným čítanie na lesba.sk formou vytvorenia si vlastnej osobnej stránky – blogu. Po jednoduchej registrácii a následnom automatickom vytvorení prístupu môžete do svojho blogu kedykoľvek vstupovať a písať a písať a písať… V tejto chvíli už záleží nielen na adminke lesba.sk, ale na každej z vás/nás, čo všetko si na lesba.sk prečítame a aká vlastne bude lesba.sk v budúcnosti. Ja verím, že to bude zaujímavá dobrá baba:)

Písať môžete o sebe, o svojich blízkych aj blížnych, o svojich túžbach, o svojich láskach, o tom, čo Vás bolí aj čo Vás teší, o tom, čo Vás zaujíma, o tom, aký ste mali deň a koho ste stretli, na čom ste boli v kine, čo ste čítali, na akú akciu sa práve chystáte, čo vás naštvalo, čo Vám urobilo radosť… O tom, ako sa Vám žije ako lesbe, čo všetko ste prekonali, kam ste na svojej novej ceste prišli a kam smerujete. Jednoducho – tu môžete získať otvorený priestor pre publikovanie a konfrontovanie osobných názorov, básní, príbehov, novinárskych článkov či fotogalérií. Všetko, na čo si spomeniete, môžete teda publikovať vo vašom blogu, samozrejme – za dodržania podmienok uvedených pri registrácii.

A samozrejme, aj anonymne…

Nový L-Blog je teda určený návštevníčkam a návštevníkom serveru Lesba.sk. Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný blog, stačí sa zaregistrovať. K dispozícii máte zatiaľ 4 šablóny vzhľadu L-blogu, ale časom pribudnú ďalšie, takže si budete môcť vzhľad svojho webu prispôsobiť vlastným predstavám.

Ak sa vám bude zdať niečo nejasné alebo zložité, neváhajte a napíšte na fabry@changenet.sk.

Tak – a teraz do toho:)

Vaša lesba.sk sa teší na čítanie

Facebooktwitterredditpinterestlinkedin
The following two tabs change content below.
Prvé lesbické združenie Museion, primárne svojimi cieľmi a aktivitami zamerané na slovenskú lesbickú komunitu, vzniklo v roku 1994 a v priebehu rokov sa stalo rešpektovanou súčasťou slovenskej občianskej spoločnosti a ľudskou i aktivistickou sieťou (nielen) lesieb na Slovensku.