Forum analyticum TB

Vtip: Psychológ debatuje s klientom: Tak vy tvrdíte, že ste gej. A čo na to vaši rodičia? – Nič, veď aj otec je gej. – Hej? – Áno, napokon, aj jeho otec bol homosexuál. – Nehovorte. – Už to tak bude, aj môjmu bratovi sa páčia muži. – A matka? – Tá s tým tiež nemá problémy, veď aj jej otec bol na chlapov. – Počujte, a je vo vašej rodine vôbec niekto na ženy? – Ale pravdaže. Teta Valika.

 

Analýza:

Kľúčovým problémom tejto homosexuálnej dynastie bude zrejme rozmnožovanie. Je totiž vedecky dokázané, že aj čosi tak ojedinelé a neštandardné ako gej, či lesba nevzniká delením, klonovaním, štiepnou reakciou, aritmetickým radom, ani odrezkami, ale napodiv celkom prozaicky – vo všetkej počestnosti – heterosexuálnym pohlavným stykom.

Ako sa ale gej dokáže prinútiť k obcovaniu so ženou? A čím možno primäť lesbičku, aby dobrovoľne podľahla nástojčivým potrebám chlpatého netvora celkom opačného pohlavia? To je otázka! Zaberá viagra, alebo ruženec? Vidina prídavkov na deti, alebo obava zo straty spoločenskej akceptácie? Čo umožňuje rozvoj plodivého potenciálu? Nakoľko asistuje alkohol, sused, prípadne pingpongová loptička zasunutá do finálnej časti zažívacieho traktu? Zažehnáva vari problémy s prekrvením príslušných tkanív to, že sa celý ceremoniál poníma ako akt krvnej pomsty? Na čo asi myslia aktéri počas mechanických repetícií koitálneho biorytmu? Na potomstvo? Na dedovizeň? Na mladého Schwarzenegra, a či na starú Belu? Na presný výkon, či trestný zákon? Na imperatív päťročnice, alebo integritu predstojnice? Nie! Zainterosovaní určite myslia iba na jedno: nech to majú čím skôr za sebou.

Dnes je už našťastie celkom iná situácia. Keď sa raz niekto našich detí a vnukov opýta, ako boli počatí, budú si počínať spontánne. Nonšalantne rozhodia rukami a nechápavo prehodia: „No predsa normálne – umelým oplodnením!“

S pozdravom „Rodina je základ výrobného štábu!“ váš Timo Bastriguli

Facebooktwitterredditpinterestlinkedin
The following two tabs change content below.

Timo Bastriguli

Posledné príspevky od Timo Bastriguli (zobraziť všetko)