Natočte video pre Pride

Milé priateľky, milí priatelia, využime možnosti moderných technológií a sietí ako je Youtube, Facobook a ďalsie a vyjadrime s ich pomocou podporu myšlienkam spoločenskej aj inštitucionálnej nedisriminácie lesieb, gejov, bi a trans ľudí.

Stačí natočiť podporné video v trvaní do dvoch minút, napáliť ho na DVD, natiahnuť na kľúč či zavesiť ho do niektorej z množstva elektronických úložní (napríklad ulozto.cz). 

Informáciu o svojom videu pošlite Hane Fábry na adresu hana.museion@gmail.com, detaily o odovzdaní/prebraní videa preberieme individuálne.

Vaše video-stanoviská veselé i vážne by mohli odpovedať napríklad na otázku: “Čo vás získalo alebo kto/čo vás presvedčil/o, že ľudské a občianske práva LGBT ľudí si zaslúžia aj vašu podporu?” 

Pre Dúhový PRIDE 2012 je uzávierka prijímania videí 8.6.2012.

Tešíme sa na všetky videá; nájdete ich na webe Lesba.sk v sekcii HerStory, na Facebooku na stránke Dúhový PRIDE Bratislava 2012 / Rainbow PRIDE Bratislava 2012 a na samostatnom kanáli YouTube (adresu zverejníme neskôr).

Facebooktwitterredditpinterestlinkedin
The following two tabs change content below.
Dobrovoľná adminka a šéfredaktorka webu Lesba.sk (od 2000) a štatutárka i hovorkyňa Prvého lesbického združenia Museion (od 1994). Pod mojou kuratelou fungujú neformálne zoskupenia Teplá politika t.t.e. a GerilaGril, spoločnosti s ručením utajeným. No a čo je dôležité, môj život manažuje po štvornohej peske Bárke trojnohý kocúr menom Kece (Frido, Kocko, Tymoooj, Mimi:)). Od roku 2013 hrdá členka Iniciatívy Bratislava otvorene.